O Nas

Paznokcie są wizytówką Kobiety

Stylizacja paznokci jest od zawsze naszą pasją, profesjonalnie zajmujemy się nią od 2008 roku.

Liczne kursy i poszerzanie naszej wiedzy w tym kierunku sprawiły, że nasze hobby stało się naszym zawodem.

Pracujemy na materiałach renomowanych firm co sprawia, że każde paznokcie wykonane przez nas mają naturalny wygląd, są trwałe i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientek.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w pełni bezpiecznie, gdyż zapewniamy każdej klientce swój zestaw pilników i kopytek do odsuwania skórek. Pracujemy zawsze w jednorazowych rękawiczkach używając zdezynfekowanych narzędzi.

Jeżeli masz słabe lub łamliwe paznokcie albo nie jesteś zadowolona z ich wyglądu i chcesz to zmienić, sprawić abyś stała się dzięki nim piękniejsza oraz wyjątkowa, zapraszamy na wykonywane przez nas usługi.

Wykonujemy również pielęgnacje stóp tj. Pedicure kosmetyczny -zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci. Całość zabiegu odbywa się na profesjonalnych fotelu z funkcja masażu ciała oraz hydromasażu stóp.

Dodatkowo informujemy, że w naszej ofercie znajda Panie również zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało m.in: hennę brwi z regulacja, hennę rzęs, mikrodermabrazje diamentową, peelling kawitacyjny, wprowadzanie ampułek za pomocą ultradźwięków, endermologię i wiele innych.